Srijeda, 16. oktobar 2024.
skola Meksiko | os Meksiko Bar | osnovna skola Meksiko | osnovna škola Meksiko logo

JU OSNOVNA ŠKOLA „MEKSIKO” BAR

skola Meksiko | os Meksiko Bar | osnovna skola Meksiko | osnovna škola Meksiko Bar sajt

13. jun 2024.

Svečana dodjela diplome "Luča"

U srijedu,12.juna 2024.godine, u OŠ „Meksiko“ upriličena je svečana dodjela diplome „Luča“,najvećeg priznanja za odličan uspjeh i primjerno vladanje tokom obrazovanja u osnovnoj školi.Svečanosti su,pored naših lučonoša, prisustvovali roditelji,odjeljenjske starješine i učiteljice.
Prisutnim gostima i učenicima-dobitnicima diplome „Luča“ za šk.2023/2024 god.,obratila se direktorica škole,Lola Bulatović i poželjela im sreću i uspjeh u daljem školovanju.
Učenici-dobitnici diplome "Luča" za šk.2023/24.god. su:
1.Marcello Sabato Borrelli IX-1
2.Milo Vučedabić IX-1
3.Jovana Zindović IX-1
4.Ivona Đurović IX-2
5.Kristina Bokovac IX-3
6.Adea Ćeranić IX-3
7.Jovan Lukšić IX-3
8.Andrijana Radović IX-3
Učenik generacije za šk. 2023/24.god. je Milo Vučedabić IX-1.
Najboljim učenicima želimo da nastave stazama uspjeha,ali i da ne zaborave školu odakle su zakoračali u svijet znanja!

Noviji članci     Stariji članci