Srijeda, 16. oktobar 2024.
skola Meksiko | os Meksiko Bar | osnovna skola Meksiko | osnovna škola Meksiko logo

JU OSNOVNA ŠKOLA „MEKSIKO” BAR

skola Meksiko | os Meksiko Bar | osnovna skola Meksiko | osnovna škola Meksiko Bar sajt

09. oktobar 2024.

Jesenji kros

8.10.2024. godine, učenici Osnovne škole „Meksiko“, obilježili su Dječiju nedjelju tradicionalnom aktivnošću, Jesenji kros. Ova sportska manifestacija okupila je učenike, od III do IX razreda, na terenima Sportskog centra „Topolica“. Učenici su se, željni uspješnih rezultata i dobrog druženja, uputili od svoje škole prema stadionu, u pratnji učiteljica, odjeljenskih starješina i predmetnih nastavnika. Dočekani su, kako priliči pravim sportistima, publikom i aplauzima podrške. Među učenicima je bilo onih koji se, vođeni šampionskom praksom, ležerno uspinju na prva tri postolja, a bilo je i onih koji su iznenadili i prvi put osjetili slatkoću dobrog sportskog rezultata. Jesenji kros je protekao u vedroj i prijatnoj atmosferi, sa željom da se i ubuduće organizuje, njegujući zdrave navike.
Svim učesnicima upućuju se čestitke, posebno onim najbržim:

Stariji članci